Вболівальники зірвали матч "Фенербахче" - "Бешікташ"

Вболівальники зірвали матч "Фенербахче" - "Бешікташ" Команди провели на полі 58 хвилин © twitter.com/besiktas
Поєдинок був перерваний у середині другого тайму.

Матч півфіналу Кубка Туреччини між "Фенербахче" і "Бешікташем" був перерваний на 58-й хвилині за рахунку 0:0. Причиною такого рішення судді стала агресивна поведінка вболівальників, які кидали на поле сторонні предмети, передає видання Fanatik.

Арбітр матчу Меті Калкаван тричі зупиняв гру через дії фанатів, а після четвертої зупинки поєдинок вже не був відновлений.

Вболівальники "Фенербахче" почали кидати різні предмети у бік лавки запасних суперника. Дісталося головному тренеру "Бешікташа" Шенолу Гюнешу, йому наклали п'ять швів на рану на голові і відправили в лікарню, щоб уникнути погіршення стану здоров'я.

Це був матч-відповідь, а в першому півфіналі, який завершився з рахунком 2:2, було показано три червоні картки.

Нагадаємо, раніше українець Євген Селезньов вивів у фінал Кубка Туреччини "Акхісар".