УЄФА назвав номінантів на звання найкращого футболіста минулого сезону Ліги чемпіонів

УЄФА назвав номінантів на звання найкращого футболіста минулого сезону Ліги чемпіонів Мессі, Роналду і ван Дейк - претенденти на звання найкращого гравця ЛЧ 2018/19 © uefa.com
Претендентів всього троє.

Сьогодні, 15 серпня, УЄФА на своєму офіційному сайті оголосив список номінантів на нагороду найкращому футболісту Ліги чемпіонів сезону-2018/19.

В трійку претендентів на приз увійшли нідерландський захисник "Ліверпуля" Вірджил ван Дейк, аргентинський нападник "Барселони" Ліонель Мессі і португальський форвард "Ювентуса" Кріштіану Роналду.

Володар премії стане відомий на церемонії УЄФА, яка відбудеться в Монако 29 серпня.

Ван Дейк в минулому сезоні став з "Ліверпулем" срібним призером англійської Прем'єр-ліги, виграв Лігу чемпіонів, а вчора, 14 серпня, став володарем Суперкубка УЄФА.

Мессі з "Барселоною" став чемпіоном Іспанії і дістався до півфіналу Ліги чемпіонів, а Роналду з "Ювентусом" виграв чемпіонат Італії, але вибув з головного єврокубкового турніру на стадії 1/4 фіналу.

Відзначимо, що Мессі за підсумками минулого сезону став найкращим бомбардиром Ліги чемпіонів з 12 голами.

Раніше повідомлялося про те, що УЄФА представив оновлений проект Ліги чемпіонів.