US Open: Світоліна не змогла пройти Квітову

US Open: Світоліна не змогла пройти Квітову Світоліна програла незручній суперниці © btu.org.ua
Українка знову не змогла нав'язати боротьбу суперниці з Чехії.

Еліна Світоліна (22-й номер посіву) зазнала поразки в третьому раунді Відкритого чемпіонату США. Найкраща тенісистка України не змогла обіграти чешку Петру Квітову, яка отримала 14-й номер при посіві.

До рахунку 3:4 в першому сеті йшла рівна боротьба, але в підсумку Світоліна програла шість геймів поспіль, після чого Квітова зробила ще один брейк для перемоги в партії. У другому сеті Квітовій вдалося повести в рахунку - 4:0. Українка зуміла зібратися і навіть зрівняти рахунок, але в підсумку ще два очки принесли підсумкову перемогу Квітовій - 6:3, 6:4. Вже у другому сезоні поспіль Світоліна зупинилася на стадії третього раунду турніру.

Варто відзначити, що тенісистки зустрічалися на Олімпіаді, коли також перемогу здобула Квітова - 6:2, 6:0.

Зазначимо, що на US Open українці встановили рекорд турнірів Великого шолома. Вперше відразу чотирьом представникам України вдалося пробитися до третього раунду одного з чотирьох головних тенісних турнірів. Свій матч третього кола ще належить провести Іллі Марченку.