Український стрибун у воду виграв "срібло" на чемпіонаті світу в Казані

Український стрибун у воду виграв "срібло" на чемпіонаті світу в Казані Кваша поступився тільки китайцю
Ілля Кваша приніс Україні першу медаль на світовому форумі з водних видів спорту.

Українець Ілля Кваша завоював срібну медаль на чемпіонаті світу з водних видів спорту, який проходить в Казані. Після п'яти четвертих місць ця медаль стала першою на змаганнях для України.

Наш спортсмен за свої шість стрибків на метровому трампліні отримав оцінку 449,5 і показав другий результат, поступившись стрибуну з Китаю Се Сії на 36.45 бали. Третім став американець Майк Хіксон. Зазначимо, що найкращою спробою Іллі став 5-й стрибок, за який він заробив 78,40 бали.

Ще один українець Олег Колодій після не дуже вдалої кваліфікації (12-е місце) також продемонстрував хороший результат, посівши у фіналі п'яте місце – 423.5 очки.

"Я задоволений своїм виступом. Кожен раз змагання непередбачувані, але сьогодні мені вдалося впоратися з нервами і показати кращі спроби", - зазначив Кваша після виступу. Успіх стрибуна у воду дозволив українській команді піднятися відразу на сьому сходинку медального заліку чемпіонату.

Чемпіонат світу з водних видів спорту стартував у Казані 25 липня і триватиме до 9 серпня.