Український шпажист Нікішин виграв "золото" етапу Кубка світу з фехтування

Український шпажист Нікішин виграв "золото" етапу Кубка світу з фехтування Нікішину не було рівних в Канаді © XSport
У вирішальному поєдинку Богдану вдалося впоратися з чемпіоном Ріо-2016.

Український шпажист Богдан Нікішин став переможцем етапу Кубка світу в канадському Ванкувері.

Нікішин вступив у боротьбу зі стадії 1/32 фіналу. Спочатку він переміг іспанця Альваро Ібанєса (15:8), потім росіян Микиту Глазкова (7:3) і Георгія Бруєва (13:12). У чвертьфіналі Нікішин впорався з італійцем Габріеле Чіміні (15:12), а в півфіналі вперше в кар'єрі виграв у олімпійського чемпіона Ріо-2016 у командній шпазі та дворазового чемпіона Європи в індивідуальній шпазі француза Янніка Бореля - 15:11.

У поєдинку за "золото" Богдан зустрічався з ще одним французом Даніелем Жерентом, який також був у складі "золотої" четвірки на Олімпіаді. Українець переміг з рахунком 15:13 і взяв етап Кубка світу у Ванкувері.

Нагадаємо, в грудні минулого року українка Ольга Харлан виграла етап Кубка світу з фехтування в Мексиці.