Український плавець Романчук взяв друге "золото" Кубка світу

Український плавець Романчук взяв друге "золото" Кубка світу Романчук везе із Сінгапуру два "золота" © XSport.ua
Українці здобули чергові медалі в Сінгапурі.

Український плавець Михайло Романчук став переможцем вже на другій дистанції сьомого етапу Кубка світу з плавання, який проходить в Сінгапурі.

Романчук виграв "золото" на дистанції 1500 метрів вільним стилем. Українець фінішував з результатом 14 хвилин 15.49 секунди. Другим став угорець Гергель Дьюрта (14:40.56), а трійку призерів замкнув японець Масато Сакаї (14:52.20).

Варто відзначити, що в перший день змагань Романчук фінішував першим на дистанції 400 метрів вільним стилем.

У жіночій частині світового етапу Дарина Зевіна до "срібла" (200 м, спина) та "бронзи" (50 метрів, спина) першого дня додала ще одну бронзову медаль на спині, але на це раз на дистанції 100 метрів.

Нагадаємо, раніше Зевіна завоювала "золото" і "срібло" на етапі Кубка світу в Досі.