Український плавець Романчук виграв етап Кубка світу в Токіо

Український плавець Романчук виграв етап Кубка світу в Токіо Романчук переміг на дистанції 1500 метрів вільним стилем © XSport.ua
Ще один українець Фролов взяв "бронзу".

Український плавець Михайло Романчук став переможцем етапу Кубка світу в Токіо на дистанції 1500 м вільним стилем.

Ще один українець Сергій Фролов у цій же дисципліні посів третє місце.

Романчук подолав дистанцію за 14:27.93 хв., випередивши найближчого переслідувача японця Такеда Сьєго на 05.33 сек. Фролов ж показав результат 14:39.22 хв.

Зазначимо, що 9 листопада Романчук також зміг піднятися на п'єдестал пошани в Токіо, здобувши "бронзу" у запливі на 400 м вільним стилем. Українець продемонстрував час 3:42.63 хв. Фролов, в свою чергу, проплив 400 м за 3:45.02 хв. і посів сьоме місце.

Нагадаємо, в серпні Романчук став чемпіоном Європи з плавання.