Український "Мотор" з поразки стартував у гандбольній Лізі чемпіонів

Український "Мотор" з поразки стартував у гандбольній Лізі чемпіонів "Мотор" програв ПСЖ © handball.motorsich.com/
Запорізький клуб вдома поступився одному з фаворитів турніру.

Український гандбольний клуб "Мотор" із Запоріжжя з поразки від французького ПСЖ стартував у новому сезоні Ліги чемпіонів.

Гості протягом усього матчу домінували на майданчику. З перших хвилин вони створили собі комфортну перевагу в 2-3 м'ячі, яку тримали весь перший тайм і лише в кінцівці розвинули успіх, пішовши на перерву за рахунку 17:12.

У другому таймі, незважаючи на зусилля "Мотора", ПСЖ легко стримував українську команду. "Мотор" з середини тайму перейшов на гру без воротаря, але істотної переваги це не дало. У підсумку ПСЖ виграв з перевагою у 6 м'ячів - 35:29.

Ліга чемпіонів. Група Ст. Перший тур

"Мотор" (Україна) - ПСЖ (Франція) - 29:35 (12:17)

"Мотор": Міласінскас (6), Пуховскі (5), Кубатко (4), Буйненко (3), Пачковскі (3), Шинкель (2), Пешевскі (2), Бабічев (2), Кус (1)

ПСЖ: Ремілі (8), Абало (5), Н. Карабатич (5), Хансен (3), Сагосен (3), Омейер (3), Л. Карабатич (2), Конкуд (2), Генгсаймер (2), Степанчич (1).

Зазначимо, що вперше після реформи турніру український чемпіон отримав право зіграти в одній з елітних груп (А і В), тоді як в минулі сезони "Мотор" грав у менш престижних групах С і D.

Наступний матч "Мотор" проведе на виїзді зі "Скьєрном" 23 вересня.

Нагадаємо, в попередньому сезоні "Мотор" вилетів в 1/16 фіналу Ліги чемпіонів від "Скьєрна".