Український борець Павло Олійник завоював "золото" чемпіонату Європи

Український борець Павло Олійник завоював "золото" чемпіонату Європи Українець Павло Олійник став чемпіоном Європи © wrestlingarena.info
У перший же день чемпіонату Європи з боротьби в Тбілісі українець Павло Олійник став переможцем змагань у категорії до 96 кг.

На чемпіонаті Європи, що стартував у Тбілісі, в перший же день удача посміхнулася 24-літньому борцю з Хмельницького Павлу Олійнику. У фінальному поєдинку українець переміг поляка Станіслава Скаскевича.

На шляху до фіналу Олійник по черзі виграв у болгарина Любена Ілієва (3:1), словака Йозефа Яловяра (4:1) і албанця Егзона Шали (3:1), повідомляє iSport.ua.

Зазначимо, що на попередньому чемпіонаті Європи в 2011 році Олійник був бронзовим призером.

Інші українці, виступаючи сьогодні на тбіліському килимі, вибули з боротьби задовго до вирішальних сутичок: представник України в категорії до 66 кг Андрій Квятковський поступився росіянину Ільясу Бекубулатову, а Марія Ливач у категорії до 48 кг програла француженці Мелані ЛеСаффре.

Зазначимо, що на чемпіонат Європи від України поїхало по 7 спортсменів у жіночій і чоловічій збірних вільної боротьби і семеро борців греко-римського стилю. !zn