Український борець Беленюк здобув перемогу на чемпіонаті Європи

Український борець Беленюк здобув перемогу на чемпіонаті Європи Беленюк виграв "золото" © XSport
Жан Беленюк став дворазовим чемпіоном Європи.

У заключний день чемпіонату Європи з боротьби, який проходив у Латвії, золоту медаль для України виграв борець греко-римського стилю Жан Беленюк.

Беленюк, який виступає у ваговій категорії 85 кілограмів, у 1/8 фіналу виявився сильнішим за Крістофера Йоханссона зі Швеції (5:0), у чвертьфіналі пройшов німця Дениса Кудлу (6:1), у півфіналі здолав Лаумітіса Адомайтіса з Литви (2:1), а у вирішальній сутичці виграв у Роберта Кабілашвілі з Грузії - 5:2.

Таким чином, Беленюк став дворазовим чемпіоном Європи. Крім того, він є чемпіоном світу минулого року.

Також у греко-римській боротьбі українцям вдалося вибороти "срібло" і "бронзу". Срібна нагорода на рахунку Олександра Чернецького (130 кг), а бронзову виграв Дмитро Цимбалюк (59 кг).

Всього на чемпіонаті Європи українці завоювали 14 медалей. Раніше, нагадаємо, 11 нагород у скарбничку української збірної поклали борці вільного стилю.