Український боксер Хижняк став чемпіоном Європи

Український боксер Хижняк став чемпіоном Європи Хижняк приніс Україні "золото" ЧЄ © ФБУ
Українець виграв турнір серед чоловіків до 22 років.

Лідер збірної України з боксу у вазі до 75 кг Олександр Хижняк став володарем золотої медалі чемпіонату Європи серед чоловіків до 22 років.

Турнір проходив у румунському місті Браїл. Суперник українського боксера по фінальному бою Віктор Дзяшкєвіш (Білорусь), у результаті отриманої травми в попередніх поєдинках, був змушений знятися зі змагань.

Це перша золота медаль в активі української команди. Раніше українські боксери завоювали три "бронзи", а їх володарями стали Ростислав Білостокський (вагова категорія 49 кг), Степан Грекул (вагова категорія 81 кг) і Рамазан Муслімов (вагова категорія 91 кг).

Раніше українець Сергій Богачук здобув третю перемогу на професійному ринзі.