Український боксер Галінічев виграв юніорський чемпіонат Європи

Український боксер Галінічев виграв юніорський чемпіонат Європи Галінічеву не було рівних на турнірі © twitter.com
Ще два українці виступили у фіналах.

Український боксер Максим Галінічев виграв юніорський (до 18 років) чемпіонат Європи з боксу у ваговій категорії до 52 кг, який проходив у болгарській Албені.

У фіналі він переміг англійця Айвена Прайса одноголосним рішенням суддів.

Срібні медалі чемпіонату завоювали Тарас Боднарчук (до 60 кг) і Євген Павловський (до 81 кг), які свої фінальні поєдинки програли.

Раніше "бронзу" цього турніру отримали ще два українці - Іван Папакін (до 75 кг) і Аркадій Карцан (до 91 кг), які припинили свої виступи на стадії півфіналів.

Нагадаємо, раніше український боксер Митрофанов з перемоги дебютував на професійному ринзі.