Український біатлоніст Підручний виграв чемпіонат світу

Український біатлоніст Підручний виграв чемпіонат світу Підручний здобув сенсаційну перемогу © biathlon.com.ua
Українець стартував четвертим, але здобув перемогу.

Українець Дмитро Підручний виграв "золото" чемпіонату світу з біатлону у гонці переслідування.

27-річний українець стартував з 4-ї позиції, яку він завоював напередодні в спринті.

Підручний допустив два промахи на першій стрільбі, після чого не помилявся на рубежі.

На останню стрільбу він прийшов у групі переслідувачів за лідером Йоханнесом Бе, який випереджав усіх на 50 секунд. Норвежець тричі промазав, в той час як Підручний виявився єдиним з лідерів, хто закінчив стрільбу чисто.

На останнє коло українець вирушив з перевагою 15 секунд над Бе і зумів утримати перше місце.