Український біатлоніст Андрій Дериземля взяв "бронзу" на етапі Кубка світу в Норвегії

Український біатлоніст Андрій Дериземля взяв "бронзу" на етапі Кубка світу в Норвегії Андрій Дериземля - третій у спринтерських перегонах © fischersports.com
Досвідчений український біатлоніст зійшов на п'єдестал пошани вперше в сезоні.

У норвезькому Холменколлені стартував черговий етап Кубка світу з біатлону. Змагання у чоловіків почалися зі спринтерських перегонів серед п'яти українських біатлоністів, які взяли участь у спринті, найкращим став досвідчений Андрій Дериземля. Завдяки гарній стрільбі і відмінному ходу 35-річний спортсмен піднявся на третє місце.

Зазначимо, що дистанцію Андрій пройшов без промахів, а в бігу на дистанції він показав сьомий результат - обидва показники дозволили фінішувати Дериземлі на першому місці. Проте трохи пізніше його обійшов норвежець Тарьей Бьо і француз Мартен Фуркад. Відставання українця від лідера склало 7,7 секунди.

Андрій Біланенко був 36-м, росіянин Дмитро Русинов, що дебютував у складі збірної України - 54-м, а Дмитро Підручний в загальному заліку опинився на 73-му місці.

Таким чином, Андрій Дериземля, до речі, учасник чотирьох Олімпійських ігор, вперше в сезоні зійшов на п'єдестал пошани етапу Кубка світу. Всього у кар'єрі Дериземлі - 7 подіумів Кубка світу. Відзначимо, що це перший успіх такого роду вперше з сезону 2010/11, коли на другому місці у спринті на етапі у Хохфільцені фінішував Сергій Сєднєв.

Нагадаємо, що на нещодавньому чемпіонаті світу у чеському Ново Мєсто Дериземля практично на всіх гонках пробивався до 20-ки кращих. !zn