Український арбітр став антигероєм матчу Ліги Європи

Український арбітр став антигероєм матчу Ліги Європи Бойко став винуватцем скандалу © ФК Шахтер
Суддя Сергій Бойко став об'єктом ненависті вболівальників і футболістів кіпрського "Аполлона".

Вчора, 30 липня, кіпрський клуб зіграв внічию з азербайджанської "Габалою" (1:1), яку тренує українець Роман Григорчук. Головним арбітром зустрічі був Сергій Бойко.

Футболісти "Аполлона" вели в рахунку до останніх хвилин, поки Бойко не призначив спірний пенальті у ворота господарів поля. Після паузи футболіст "Габали" виконав покарання і зрівняв рахунок, а вболівальники почали кидати у гравців гостей та суддівську бригаду з України сторонні предмети. Бойко був змушений перервати матч на 15 хвилин, після чого команди зіграли ще три хвилини.

Зазначимо, що Бойко є арбітром ФІФА з 2011-го року.