Українські шпажистки завоювали "золото" на етапі Кубка світу

Українські шпажистки завоювали "золото" на етапі Кубка світу Українки виграли "золото" © fie.org
У фінальному поєдинку українки виграли у збірної Південної Кореї.

Жіноча збірна України з фехтування на шпагах виграла золоті медалі на етапі Кубка світу в китайському Сучжоу.

Українська команда у складі Фейбі Бежури, Анфіси Почкалової, Ксенії Пантелєєвої та Олени Кривицької стартувала у змаганнях з 1/16 фіналу. Українки спершу взяли верх над японками, далі вибили з боротьби господарок турніру, а в півфіналі в напруженій боротьбі виграли у збірної Росії.

У вирішальному поєдинку українки зустрілися з суперницями з Південної Кореї. Наші шпажистки зі старту вирвалися вперед і зуміли втримати лідерство до кінця зустрічі, закінчивши її з рахунком 43:32.

Також відзначимо, що раніше в індивідуальній першості Фейбі Бежура виграла "срібло", поступившись у фіналі американці Анні ван Бруммен.

Нагадаємо, раніше українець Богдан Нікішин став бронзовим призером на етапі Кубка світу.