Українські шпажисти завоювали "бронзу" Кубка світу

Українські шпажисти завоювали "бронзу" Кубка світу Українські шпажисти завоювали бронзові медалі © Facebook
Українці посіли третє місце на командній першості.

Чоловіча збірна України з фехтування на шпагах посіла третє місце на командному Кубку світу в німецькому Хайденхаймі.

До складу української команди увійшли Богдан Нікішин, Володимир Станкевич, Анатолій Герей і Максим Хворост.

В 1/16 фіналу українці здолали Австралію (45:28), в 1/8 фіналу була переможена Естонія (45:23), а у чвертьфіналі вперте протистояння завершилося перемогою над Швейцарією - 35:34.

У півфіналі збірна України поступилася чемпіонам Олімпіади в Ріо-де-Жанейро французам (29:45), а в поєдинку за "бронзу" підопічні Станкевича розібралися з Китаєм - 36:29.

Нагадаємо, раніше знаменита українська фехтувальниця Ольга Харлан заявила, що планує виступити на Олімпіаді у Токіо.