Українські плавці завоювали дві медалі на турнірі у Швеції

Українські плавці завоювали дві медалі на турнірі у Швеції Романчук посів друге місце на дистанції 1500 метрів вільним стилем
Романчук поступився німецькому колезі.

Український плавець Михайло Романчук виграв срібну медаль на міжнародному турнірі Malmsten Swim Open в Стокгольмі.

На дистанції 1500 м вільним стилем Романчук показав час 14:50.91 хв., відставши майже на 10 секунд від лідера запливу Флоріана Веллброка з Німеччини.

На третьому місці опинився інший представник України Сергій Фролов, який подолав дистанцію за 14:56.81 хв.

Варто відзначити, що в цьому році Романчук вже встиг взяти дві золоті медалі. На турнірі в Люксембурзі українцю не було рівних на 400 м, а через місяць плавець з Рівного здобув ще одне "золото" на цій же дистанції у Мілані.

У грудні минулого року український плавець Говоров виграв турнір в Лозанні.