Українські лижники здобули дві медалі на Паралімпіаді-2018

Українські лижники здобули дві медалі на Паралімпіаді-2018 Вовчинський виграв "срібло" © РИА Новости
У Григорія Вовчинського "срібло", а у Максима Ярового "бронза".

Представники України завоювали дві нагороди в восьмий день Паралімпійських ігор-2018 в Пхенчхані. Обидві медалі в скарбничку української команди поклали лижники.

Григорій Вовчинський (категорія LW8 – пошкодження верхньої кінцівки) став срібним призером у гонці на 10 км класичним стилем. Українець показав результат 24:15.5. Всього 8.7 секунди він програв японцю Йохиширо Нітте, який взяв "золото".

За крок від нагороди зупинився ще один лижник з України Ігор Рептюх, який посів четверту сходинку (+31.3). Два інших українців – Сергій Романюк та Віталій Ситник – зайняли 12-е і 13-е місця відповідно.

Свою другу нагороду в Пхенчхані завоював Максим Яровий, який виступає в лижних гонках сидячи. Українець, який раніше став чемпіоном на 15-кілометрівці, став бронзовим призером у змаганнях і на 7.5 км. Яровий показав результат 22:39.9. Переможцю Сін Е Юну з Південної Кореї він поступився 11.5 секунд.

Другий представник України в цій гонці Тарас Радь програв чемпіону 21.9 секунди і посів четверте місце.

Таким чином, тепер у скарбничці України 21 медаль - 6 золотих, 7 срібних та 8 бронзових, що дозволяє нашій збірній входити в топ-5 заліку.