Українські легкоатлетки виграли престижний турнір у Польщі

Українські легкоатлетки виграли престижний турнір у Польщі Земляк виграла забіг на 400 метрів © НОК України
Українки завоювали п'ять медалей.

Українка Ольга Земляк стала переможницею міжнародного турніру в польському Щецині під назвою "Меморіал Януша Кусочинского".

На дистанції 400 метрів найкраща легкоатлетка України в травні показала результат 51,78 секунд і на 0,04 секунд випередила польську спортсменку Юстину Шветі.

Таким чином, цю перемогу українка додала до "бронзи" на етапах "Діамантової ліги" в Шанхаї та Римі.

Наталя Прищепа здобула перемогу на дистанції 800 метрів. У фінальному забігу вона показала результат 2:02,68 хвилин, на 0,03 секунд випередивши ще одну українку Ольгу Ляхову, яка завоювала "срібло".

Ще одне "срібло" змагань у Щецині дісталося Христині Гришутиной, яка показала другий результат в секторі для стрибків у довжину з результатом – 6,29 метрів.

У бігу на дистанції 400 метрів з бар'єрами українка Олена Колесніченко завоювала "бронзу". Українка показала результат 56,09 секунд, програвши тільки представниці Бахрейну Кемі Адекойе і польці Йоанні Лінкевич.

Раніше українські бігуни виграли дві "бронзи" Кубка Європи.