Українські легкоатлети стали переможцями марафону в Китаї

Українські легкоатлети стали переможцями марафону в Китаї Шафар випередив кенійця на хвилину © ФЛАУ
Віталій Шафар і Олена Шурхно виявилися витриваліше всіх у Макао.

Українські легкоатлети Віталій Шафар і Олена Шурхно стали переможцями марафону Macao Galaxy Entertainment International Marathon, який завершився в Китаї. Наші співвітчизники в боротьбі за медалі випередили представників Кенії та Ефіопії.

На дистанції 42 кілометри 195 метрів Шафар фінішував з результатом 2:14:14. Найближчого переслідувача Домініка Кангора Кімветича з Кенії українець випередив на 1 хвилину 1 секунду. Зазначимо, що марафон в Макао став другим для Шафара в нинішньому сезоні. 20 квітня у Бостоні він замкнув десятку найсильніших.

Шурхно, якій належить рекорд України у марафонському бігу (2:23.32), виграла з результатом 2:33:24. Українка випередила кенійку Рут Ванджіру Куріа майже на три хвилини

Зазначимо, що марафон у Макао є одним з найпрестижніших в легкій атлетиці і проводився вже 34-й раз.

Нагадаємо, раніше Федерація легкої атлетики України дискваліфікувала рекордсменку країни в марафонському бігу Тетяну Гамеру-Шмирко на чотири роки.