Українські дзюдоїсти завоювали шість медалей на Кубку Європи в Мінську

Українські дзюдоїсти завоювали шість медалей на Кубку Європи в Мінську Українці вдало виступили у Мінську © НОК України
Українці успішно виступили в Білорусі.

У Мінську завершився черговий етап Кубка Європи з дзюдо, а українські спортсмени зуміли завоювати шість медалей.

Срібним призером Кубка Європи став одесит Олександр Крук (вагова категорія до 90 кг), який дійшов до фіналу, де поступився господарю змагань Віктору Кляусову.

"Бронзу" завоювали Каро Марандян (66 кг), Данило Гуцол з Бердянська (90 кг), Станіслав Бондаренко із Запоріжжя (понад 100 кг), львів'янка Кириченко і Анастасія Сапсай з Черкас (обидві - понад 78 кг).

Відзначимо, що наступний етап Кубка Європи пройде 6-7 жовтня в Глазго (Великобританія).

Нагадаємо, в квітні нинішнього року в Ізраїлі відбувся чемпіонат Європи з дзюдо, на якому Єлизавета Каланіна стала бронзовим призером у категорії до 78 кг, а в категорії до 48 кг Марина Черняк також зуміла завоювати бронзову нагороду.

На осінньому чемпіонаті світу 2017 року в Будапешті збірна України з дзюдо не зуміла виграти жодної медалі.

Раніше повідомлялося про те, що Україна виграла "бронзу" командного чемпіонату Європи з дзюдо в Росії.