Українські дзюдоїсти завоювали два "срібла" на Кубку Європи

Українські дзюдоїсти завоювали два "срібла" на Кубку Європи Українці успішно виступили в Європі © XSport.ua
Українці виграли медалі в Болгарії і Португалії.

Україна завоювала дві срібні медалі в перший день Кубків Європи з дзюдо у португальському Одівелаші і болгарській Софії.

Жіночі змагання проводилися у столиці Болгарії і єдину медаль українки завоювали в категорії до 57 кілограм. 22-річна Марія Скора вперше піднялася на п'єдестал на такому рівні.

Українка впевнено пройшла три попередні раунди, а потім у півфіналі зустрілася з срібним призером чемпіонату Європи-2016 болгаркою Івелиной Ілієвой і перемогла її іппоном. У фіналі Скора зійшлася з німкенею Сафо Чобан і поступилася їй, незважаючи на ваза-арі.

Ще одне "срібло" для України завоював Геворг Хачатрян в категорії до 66 кг на чоловічих змаганнях в Португалії. В двох попередніх раундах українець розібрався зі своїми суперниками іппоном, а в півфіналі здолав іспанця Лабрадо Фернандеса завдяки ваза-арі. У фіналі Хачатрян зустрівся з дворазовим переможцем етапів Кубка Європи французом Киліаном ле Блуком і поступився йому іппоном.

Раніше повідомлялося про те, що Україна завоювала дві медалі на Гран-прі з дзюдо в Ізраїлі.