Український борець Новіков виграв чемпіонат Європи

Український борець Новіков виграв чемпіонат Європи Новіков став чемпіоном Європи © twitter.com
Українці зуміли здобути перші нагороди на турнірі.

Сьогодні, 11 лютого, українські спортсмени завоювали три медалі чемпіонату Європи з греко-римської боротьби, який проходить в Римі.

Семен Новіков став чемпіоном Європи у ваговій категорії до 87 кг. У фінальній сутичці Новіков впевнено переміг досвідченого угорця Віктора Лорінца з рахунком 7:1.

На шляху до фіналу український борець здобув перемоги над іспанцем Гарсією Фреснедой, турком Метеханом Башаром і росіянином Олександром Комаровим.

Ще один українець Ленур Теміров став бронзовим призером чемпіонату Європи у ваговій категорії до 63 кг, а Микола Кучмій виграв бронзу у ваговій категорії до 87 кг.

У сутичці за третє місце уродженець Криму Теміров переміг бронзового призера Олімпійських ігор в Ріо норвежця Стіга-Андре Берга, а Кучмій в нервовій сутичці малого фіналу вирвав перемогу у росіянина Зурабі Гедехаурі.

Зазначимо, що чемпіонат Європи з боротьби у столиці Італії триватиме до 16 лютого.

Раніше повідомлялося про те, що українець Беленюк став дворазовим чемпіоном світу з боротьби.