Українські бігуни виграли дві "бронзи" Кубка Європи

Українські бігуни виграли дві "бронзи" Кубка Європи Українці здобули медалі в командному заліку © sportarena.com
Українські легкоатлети вдало виступили в Мінську.

Чоловіча та жіноча збірні України виграла бронзові медалі Кубка Європи в бігу на 10 000 метрів у командному заліку. Змагання в рамках Кубка Європи проходили 10 червня в Мінську.

В бігу на 10 000 метрів проводилися фінали А і Б серед жінок і чоловіків. Місця у командному заліку розподілилися згідно з результатами обох фіналів.

У змаганнях жінок Шматенко Юлія виграла фінал Б (33.11,13 хв), а Ольга Котовська стала другою (33.34,49 хв).

Командний залік в підсумку виграли білоруски, а португалки стали в ньому другими, тоді як Україна стала третьою.

У змаганнях чоловіків Дмитро Лашин став восьмим у фіналі А (29.21,36 хв.), а Роман Романенко фінішував на дев'ятому рядку (29.21,43 хв). Артем Казбан був сьомим у фіналі Б (30.20,47 хв), а Єгор Жуків - десятим (30.40,88 хв). У командному заліку вище українців виявилися тільки іспанці і італійці.

Раніше повідомлялося, що українська легкоатлетка Лупу дискваліфікована на 8 років за допінг.