Українська тенісистка Калініна виграла перший турнір у кар'єрі

Українська тенісистка Калініна виграла перший турнір у кар'єрі Ангеліна Калініна виграла перший титул у кар'єрі
18-річна українка з Нової Каховки зуміла у вирішальному матчі обіграти першу ракетку турніру в американському Джексона.

Українська тенісистка Ангеліна Калініна стала переможницею турніру ITF з призовим фондом 25 000 доларів в американському Джексона. У фіналі 18-річна киянка, посіяна під п'ятим номером, обіграла першу ракетку турніру Йоханну Конту з Великобританії: 6-3 6-4.

Це перший одиночний титул ITF у професійній кар'єрі Калініної. Додамо, що тенісом вона почала займатися у Новій Каховці Херсонської області, і поки що найвищим досягненням в рейтингу WTA є для неї 245 місце. Поки що українка не брала участь в турнірах під егідою самої головної організації для професійних гравців, однак судячи з усього, найближчим часом заявиться в кваліфікацію змагань більш високого рівня.

Поки ж Калініна продовжує виступи на турнірах USTA Pro Curcuit - цього тижня вона зіграє в Пелхаме, штат Алабама.

Напередодні стало відомо, що тенісистка Еліна Світоліна вперше в кар'єрі отримала перший номер посіву на турнірі WTA. У Боготі українка вже успішно подолала перше коло змагань.