Українська плавчиха Зевіна зібрала комплект медалей на етапі Кубка світу

Українська плавчиха Зевіна зібрала комплект медалей на етапі Кубка світу Зевіній вдалося обійти Хоссу © XSport.ua
Українці вдало відкрили новий сезон Кубка світу з плавання.

В Шартрі, Франція, відбувся етап Кубка світу з плавання, в якому брали участь лідери збірної України - Дарина Зевіна і Андрій Говоров.

У перший день, 26 серпня, Зевіній вдалося взяти дві медалі і встановити новий рекорд змагань. Українка перемогла в запливі на 200 метрів, встановивши рекорд Кубка світу - 1:59.35. При цьому 21-річна плавчиха обійшла на 2,45 секунди чотириразову чемпіонку Олімпіади в Ріо Катинку Хоссу з Угорщини.

Також на дистанції 50 метрів на спині киянка з результатом 26,43 програла тільки австралійці Емілі Сібом (26,15). У другий день змагань Зевіна посіла третє місце (55,93) в запливі на 100 метрів, а перемогу святкувала вже Хоссу.

Андрій Горовов з результатом 47,60 посів третє місце в запливі на 100 метрів вільним стилем, а на 50-метрівці батерфляєм українець з результатом 22,41 секунди поступився тільки південноафриканцю Чеду Ле Кло (22,17) і взяв ще одну медаль. Крім того, на 50-метрівці вільним стилем Говорова випередив лише росіянин Володимир Морозов.

Нагадаємо, на Олімпіаді-2016 в Ріо-де-Жанейро українські плавці залишилися без медалей.