Українська легкоатлетка виграла престижний турнір у Франції

Українська легкоатлетка виграла престижний турнір у Франції Бех-Романчук перемогла в Льєвані © НОК України
Марина Бех-Романчук здобула чергову перемогу в сезоні.

Вчора, 19 лютого, українська легкоатлетка Марина Бех-Романчук виграла турнір серії World Athletics Indoor Tour у французькому Льєвані.

Стрибунка в довжину показала результат у 6,90 метра, що на вісім сантиметрів краще, ніж у зайнявшої друге місце Есе Брумі з Нігерії. У трійку також увійшла Настасья Мирончук з Білорусі (6,59 м).

Таким чином, Бех-Романчук виграла свій четвертий турнір у нинішньому сезоні після перемог у Глазго, Торуні та Карлсруе. З чотирма перемогами українка лідирує в заліку світового туру.

Нагадаємо, що Марина стала срібною фіналісткою минулорічного чемпіонату світу з легкої атлетики в катарській Досі з результатом в 6,92 метра.

Раніше повідомлялося про те, що українська легкоатлетка Бех-Романчук з рекордом виграла турнір у Польщі.