Українська дзюдоїстка Черняк виборола "золото" Гран-при в Гаазі

Українська дзюдоїстка Черняк виборола "золото" Гран-при в Гаазі Черняк завоювала друге "золото" в кар'єрі © XSport.ua
Українка здолала всіх суперниць.

Українська дзюдоїстка Марина Черняк виборола "золото" Гран-при в Гаазі у вазі до 48 кг.

У минулому сезоні змагання в Гаазі виграла Дар'я Білодід, а в цей раз – Черняк. Українці дістався непростий турнірний шлях. Три з чотирьох поєдинків перед фіналом завершилися в додатковий час, включаючи зустріч з чемпіонкою Олімпійських ігор-2012 бразилійкою Сара Менезес. Лише проти росіянки Сібіни Гілязової Черняк вийшло провести іппон.

У фінальному протистоянні українка зійшлася з китаянкою Яо Сюн і на другій хвилині провела кидок осото-гаку, який судді оцінили іппоном.

У підсумку Черняк завоювала другу медаль в сезоні, після "бронзи" першого Гран-прі року в Тунісі. Крім цього, "золото" Гааги друге в кар'єрі дзюдоїстки після перемоги на Гран-прі Тбілісі в 2015 році.

Раніше повідомлялося про те, що українка Білодід виграла чемпіонати світу з дзюдо у всіх вікових категоріях.