Українська дзюдоїстка Білодід виграла Гран-прі Тунісу

Українська дзюдоїстка Білодід виграла Гран-прі Тунісу Білодід завоювала "золото" в категорії до 48 кг © judoinfo.kiev.ua
Ще одна українка завоювала "бронзу".

17-річна чемпіонка Європи Дар'я Білодід і 29-річна Марія Черняк завоювали медалі на Гран-прі Тунісу з дзюдо.

Білодід стала чемпіонкою у ваговій категорії до 48 кг. Спочатку Дар'я іппоном перемогла росіянку Оксану Агазаде і голландку Амбер Герсйєс, а в півфіналі їй вдалося також іппоном здолати співвітчизницю Марію Черняк.

У вирішальній сутичці українка зустрілася з румункою Олександрою Поп і провела свій п'ятий іппон на турнірі, завершивши його перемогою.

Фінальна сутичка Дар'ї Білодід

Черняк після поразки в півфіналі зуміла виграти сутичку за "бронзу" у дзюдоїстки Дійори Келдійорової.

Таким чином, Білодід здобула свою другу перемогу в кар'єрі на змаганнях рівня Гран-прі, до цього здобувши перемогу в Гаазі в листопаді минулого року. Черняк, в свою чергу, завоювала вже десяту медаль на Гран-прі і п'яту бронзову в кар'єрі.

Нагадаємо, в квітні минулого року українські дзюдоїсти виграли чемпіонат Європи.