Українська біатлоністка Джима посіла третє місце у першій гонці сезону

Українська біатлоністка Джима посіла третє місце у першій гонці сезону Джима стала третьою в Норвегії © РИА Новости
Українки провели першу гонку сезону в норвезькому Шушені.

Сьогодні, 12 листопада, відбулася перша гонка сезону в жіночому біатлоні - жіночий спринт в Шушені на дистанції 7,5 км. Українки в Норвегії продовжують підготовку до старту Кубка світу і взяли участь у змаганнях.

Кращий результат зі збірної України показала Юлія Джима, яка успішно пройшла два кола і стрільбу лежачи, допустивши один промах на стійці. З другої стрільби Юлія вийшла з перевагою в 10 секунд над норвежкою Тіріл Екофф, але втримати цю перевагу не змогла і в підсумку програла на колі 23 секунди. Втім, цієї швидкості українці вистачило, щоб зачепитися за третє місце.

Перемогу в гонці здобула Жюстен Браза, яка закрила всі мішені і фактично не залишила шансів Екофф. У топ-10 увійшла Олена Підгрушна, яка стала шостою, а інші українки були далекі від призових місць.