Українки завоювали три "золота" чемпіонату Європи з боротьби

Українки завоювали три "золота" чемпіонату Європи з боротьби Україна лідирує в загальному заліку © НОК України
Українські спортсменки стали чемпіонками континентальної першості.

Українські спортсменки Оксана Ливач, Ірина Гусяк та Алла Черкасова виграли золоті медалі на чемпіонаті Європи з боротьби, який проходить у румунському Бухаресті.

Оксана Ливач стала переможницею в категорії до 58 кг. У вирішальній сутичці вона перемогла представницю Болгарії Міглену Селішку. Ірина Гусяк у категорії до 55 кг перемогла болгарку Евеліну Ніколову. Третє "золото" в категорії до 68 кг виграла Алла Черкасова. У фіналі вона перемогла чешку Аделу Ганзлічкову.

Сьогодні, 12 квітня, Україна може завоювати ще кілька медалей, оскільки Лілія Горішна (53 кг), Тетяна Кит (57 кг) та Аліна Махіня-Бережна (72 кг) вийшли у фінал, а Ілона Прокопевнюк (62 кг) буде боротися за "бронзу" у втішному турнірі.

Раніше бронзові нагороди завоювали два українця у вільній боротьбі - Василь Шуптар (до 65 кг) і Олександр Хоцяновський (до 125 кг).

Зазначимо, що після четвертого дня змагань збірна України лідирує в загальному заліку.

Раніше повідомлялося про те, що українські борці здобули сім медалей на престижному турнірі в Болгарії.