Українки посіли перші місця на передсезонному турнірі з біатлону

Українки посіли перші місця на передсезонному турнірі з біатлону Джима взяла "золото" © Оксана Гаранец
Джима виграла гонку, а Підгрушна фінішувала на другому місці.

Українські біатлоністки Юлія Джима і Олена Підгрушна зайняли два перших місця на передсезонній гонці в норвезькому Шушені у рамках відкриття біатлонного сезону 2016-2017.

У гонці з масовим стартом Джима прийшла до фінішу першою з результатом 39:50.7 і 18-секундною перевагою над Підгрушною, яка фінішувала на другому місці.

Бронзову медаль завоювала француженка Жюстін Браза. У топ-10 увійшли ще дві українки: Анастасія Меркушина (сьоме місце) та Юлія Журавок (десяте)

Нагадаємо, раніше Джима в Шушені завоювала бронзову медаль у спринті.

Додамо, що Кубок світу з біатлону стартує 27 листопада.