Українка Зевіна завоювала "срібло" чемпіонату Європи з плавання

Українка Зевіна завоювала "срібло" чемпіонату Європи з плавання Зевіній не вистачило для перемоги 0,8 секунди © НОК України
Українка завоювала срібло на 200-метрівці на спині.

Українська плавчиха Дар'я Зевіна принесла Україні першу медаль чемпіонату Європи на короткій воді у Глазго.

Після четвертого місця на 100-метрівці на спині українка завоювала "срібло" у цій же дисципліні на дистанції 200 метрів.

З перших метрів дистанції Зевіна опинилася на лідерських позиціях і, в підсумку, поступилася тільки італійці Маргеріті Панцері 0,8 секунди. Час українки - 2:02.25 хвилини.

Владислав Бухов, який виступав у півфіналі на 50-метрівці вільним стилем, показав лише шостий результат і залишився без фіналу.

Раніше повідомлялося про те, що українець Говоров виграв етап Кубка світу з плавання в Токіо.