Українка Старікова виграла "бронзу" чемпіонату Європи з велотреку

Українка Старікова виграла "бронзу" чемпіонату Європи з велотреку Старікова стала третьою © XSport.ua
Українська спортсменка здобула свою другу медаль на турнірі.

Олена Старікова завоювала "бронзу" чемпіонату Європи з велотреку в нідерландському Апелдорні. Українка посіла третє місце в гіті на 500 метрів.

Старікова показала результат 33,328 секунди. "Золото" першості у росіянки Анастасії Войнової (33,005), а "срібло" дісталося ще одній представниці Росії Дарині Шмельовій (33,057).

Зазначимо, що це друга медаль Старікової на чемпіонаті Європи в Апелдорні. Раніше Олена виграла "срібло" в спринті.

Для України це третя медаль на континентальній першості. "Бронзу" в гонці за очками виборола Ганна Соловей.

Нагадаємо, що в січні Олена виграла загальний залік Кубка світу в спринті, в березні Старікова завоювала "срібло" чемпіонату світу в гіті на 500 метрів, а також в цій же дисципліні українка посіла друге місце на Європейських іграх.

Раніше повідомлялося про те, що українець Падун виграв загальний залік престижної італійської велогонки.