Українка Підгрушна потрапила в топ-10 спринт на Кубку світу з біатлону

Українка Підгрушна потрапила в топ-10 спринт на Кубку світу з біатлону Підгрушна фінішувала без штрафних кіл © biathlon.com.ua
Українська біатлоністка фінішувала в десятці найкращих в Поклюці.

Сьогодні, 8 грудня, в словенській Поклюці в рамках стартового етапу Кубка світу з біатлону пройшла жіноча спринтерська гонка.

За Україну виступили Валентина Семеренко, Анастасія Меркушина, Юлія Джима, Юлія Журавок і Олена Підгрушна.

Найвдаліше виступила Олена Підгрушна, яка зуміла зайняти сьоме місце, на 49 секунд відставши від показника лідера. Переможницею гонки стала фінка Кайса Макарайнен, фінішувавша з результатом 20 хвилин і 8 секунд.