Українка Нікольченко виграла "срібло" на Кубку світу з художньої гімнастики

Українка Нікольченко виграла "срібло" на Кубку світу з художньої гімнастики Нікольченко посіла другу сходинку © Sport Arena
Українська гімнастка поступилася лише росіянці Марії Сергєєвої.

15-річна українка Влада Нікольченко виграла "срібло" на етапі Кубка світу з художньої гімнастики, який проходить в азербайджанському Баку. Нікольченко пропустила вперед лише російську спортсменку Марію Сергєєву. Сумарно в 4 видах вона отримала 67,550 бала, випередивши Анастасію Салос з Білорусі на 1 бал.

Що стосується ще однієї української гімнастки на Кубку світу - Олени Д'яченко, то вона фінішувала на 13-му місці (60,450 бала), пропустивши перший етап змагань. А ось збірна України в групових вправах зайняла 4-е місце у багатоборстві, поступившись командам Італії, Болгарії і Японії.

Нагадаємо, що в середині квітня Нікольченко виграла "срібло" у вправах з булавами в Пезаро, а на дебютному етапі Кубку світу в Софії українка також посіла друге місце у цьому виді.

Таким чином, вже на четвертому етапі Кубку світу поспіль збірна України з художньої гімнастики завойовує нагороди.

Раніше стало відомо про те, що Київ прийме чемпіонат Європи з художньої гімнастики в 2020 році.