Українка Комащук здобула "бронзу" Кубка світу з фехтування

Українка Комащук здобула "бронзу" Кубка світу з фехтування Комащук зазнала однієї поразки © XSport
Українська шаблістка зазнала тільки однієї поразки.

Українська шаблістка Ганна Комащук здобула "бронзу" першого в сезоні етапу Кубка світу, який проходить в Орлеані, Франція.

Українка стартувала перемогою в першому раунді над титулованою Шарлоттою Лембах (15:13), яка в складі збірної Франції завоювала "золото" чемпіонату світу-2018. Після цього Комащук пройшла іншу француженку Саоуссен Боудіаф (15:11).

В 1/8 фіналу українка зіткнулася з діючою чемпіонкою Європи в команді та володаркою золотої медалі чемпіонату світу-2018 в одиночному розряді росіянкою Софією Позднякової. У підсумку, Комащук впевнено перемогла з рахунком 15:10, а потім розібралася з американкою Хлоєю Фокс-Житомер (15:5).

У півфіналі українка поступилася бронзовій призерці чемпіонату світу-2015 угорці Анні Мартон – 10:15. Таким чином, Комащук здобула бронзову медаль першого в сезоні етапу Кубка світу.

Нагадаємо, в липні Ольга Харлан стала чемпіонкою Кубка світу-2018 з фехтування.