Українка Джима увійшла в топ-5 Різдвяної гонки з біатлону

Українка Джима увійшла в топ-5 Різдвяної гонки з біатлону Джима не зуміла завоювати призове місце © biathlon.com.ua
Українська спортсменка не дотягла до призів.

В німецькому Гельзенкірхені відбулася традиційна Різдвяна гонка, на якій виступила українка Юлія Джима.

Юлія Джима в парі з бельгійцем Міхаелем Решем зуміла посісти 5-е місце в підсумковому протоколі, а переможцями стала пара з Росії Катерина Юрлова і Олексій Волков.

Відзначимо, що в мас-старті команда Джими посіла останнє, 10-е місце, але в гонці переслідування зуміла піднятися на п'ять позицій вгору.

Різдвяна гонка

1. Катерина Юрлова / Олексій Волков – 33.21,4

2. Єва Пускарчикова / Онджей Моравец +24,0

3. Ліза Тереза Хаузер / Джуліан Еберхард +43,5

4. Анаіс Без / Емільєн Жаклін +58,4

5. Юлія Джима / Міхаель Реш +1.13,3

Зазначимо, що 2008-му році перемогу на Різдвяній гонці здобули українці Андрій Дереземля і Оксана Хвостенко, а через шість років їх успіх повторили Сергій Семенов і Валя Семеренко.

Нагадаємо, на першому етапі Кубка світу в шведському Естерсунді Юлія Джима зуміла завоювати дві "бронзи" в індивідуальній гонці та спринті.

Раніше українські біатлоністки завоювали "срібло" естафети на етапі Кубка світу.