Українка Деха виграла золото Кубка світу з важкої атлетики

Українка Деха виграла золото Кубка світу з важкої атлетики Ірина Деха підняла в сумі 236 кг © НОК України
Важкоатлетка з Харкова стала кращою в Римі.

Українська важкоатлетка Ірина Деха завоювала золоту медаль на Кубку світу в Римі.

Деха змагалася у категорії до 76 кг. З шести спроб (по три у двох вправах) вона вдало виконала три.

У ривку спортсменка виконала один вдалий підхід - перший, з результатом 106 кг. Його вистачило для "малого золота" - стала другою у вправі шведка Патриція Штреніус на максимумі вичавила 104 кг

Потім у другій частині двоборство Деха зафіксувала вага 126 кг, потім не взяла 129 кг, але зуміла зробити 130 кг, що принесло їй золоту медаль.

Для Дехи раніше найкращим результатом був титул чемпіонки Європи у 2016-му році.

Раніше повідомлялося про те, що українець Чумак виграв три "золота" чемпіонату Європи з важкої атлетики.