Українець Юрченко забив гол за "Байєр" у Лізі чемпіонів

Українець Юрченко забив гол за "Байєр" у Лізі чемпіонів Юрченко вдало провів єврокубковий поєдинок © twitter.com/bayer04fussball
Український футболіст відзначився красивим ударом у поєдинку з "Монако".

Вчора, 7 грудня, відбулися останні матчі заключного туру групового етапу Ліги чемпіонів. В одному з них "Байєр" у Леверкузені приймав "Монако" (3:0), а у складі німецької команди грав український футболіст Владлен Юрченко.

Юрченко вийшов на поле зі стартового свистка, а на 30-й хвилині змістився з флангу в центр і вразив ворота французів красивим дальнім ударом. Замінений півзахисник був на 76-й хвилині.

Варто відзначити, що ця гра була першою для українця в основному складі з квітня поточного року.

Нагадаємо, 22-річний Владлен Юрченко перейшов в "Байєр" з донецького "Шахтаря" влітку 2014 року. На рахунку півзахисника 15 матчів, 3 голи у футболці леверкузенців.