Роман Яремчук - Українець Яремчук допоміг Генту вийти до чвертьфіналу Кубка Бельгії - Спорт - dt.ua

Українець Яремчук допоміг "Генту" вийти до чвертьфіналу Кубка Бельгії

30 листопада, 2017, 09:12 Роздрукувати

Нападник відзначився результативною передачею.

Яремчук віддав результативний пас у другому таймі © kaagent.be

Український нападник "Гента" Роман Яремчук зробив гольовий пас у матчі 1/8 фіналу Кубка Бельгії проти "Локерена" (2:1).

Екс-гравець київського "Динамо" провів на полі весь матч і на 64-й хвилині асистував боснійському хавбеку Даніелю Мілічевічу, який довів рахунок до 2:0.

В поточному сезоні 22-річний футболіст провів 12 матчів і забив 1 гол у всіх турнірах за клуб.

У минулому сезоні Яремчук зіграв 23 матчі в українській Прем'єр-лізі за "Олександрію" і "Динамо", в яких забив 5 голів і віддав 1 асист. Кияни продали нападника бельгійцям за 2 мільйони євро.

Раніше повідомлялося, що Євген Селезньов забив гол і відзначився результативною передачею в Кубку Туреччини.

За матеріалами: DT.UA /
Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA