Українець Рибалка забив два голи у ворота "Галатасарая"

Українець Рибалка забив два голи у ворота "Галатасарая" Рибалка забив 4 голи за сезон © twitter.com
Півзахисник допоміг "Сівасспору" перемогти.

Український хавбек "Сівасспора" Сергій Рибалка відзначився дублем у матчі 34-го туру чемпіонату Туреччини проти "Галатасарая" (4:3).

Рибалка вийшов на поле в стартовому складі, а на 43-й хвилині забив перший м'яч своєї команди у зустрічі і зробив рахунок 1:2. На 77-й хвилині другий результативний удар українця зробив рахунок 3:2.

У підсумку "Сівасспор" здобув перемогу з рахунком 4:3.

Це 3-й і 4-й голи українця в сезоні. Також в 29 матчах він зробив 3 передачі.

"Сівасспор" зайняв 11-е місце в чемпіонаті Туреччини, а "Галатасарай" достроково став чемпіоном.

Нагадаємо, раніше голом у чемпіонаті Туреччини відзначився Артем Кравець.