Українець Петряк оформив хет-трик за 12 хвилин в чемпіонаті Угорщини

Українець Петряк оформив хет-трик за 12 хвилин в чемпіонаті Угорщини Петряк приніс "Фехервару" перемогу © twitter.com
Півзахисник став героєм матчу всього за 12 хвилин.

Український півзахисник "Фехервара" Іван Петряк забив три голи у ворота "Залаегерсега" (4:1) в матчі 22-го туру чемпіонату Угорщини.

Петряк вийшов у старті, а на 49-й хвилині зробив рахунок 2:0. На 57-й хвилині він забив другий м'яч, а через 4 хвилини оформив хет-трик.

Вперше у дорослій кар'єрі хавбек забив тричі в одному матчі.

До цієї зустрічі Петряк забив 2 голи у 29 матчах в сезоні. Зараз на його рахунку 5 м'ячів і 5 асистів в 30 зустрічах.

Раніше повідомлялося про те, що екс-голкіпер "Динамо" пропустив гол від воротаря в Саудівській Аравії.