Українець Падун виграв загальний залік престижної італійської велогонки

Українець Падун виграв загальний залік престижної італійської велогонки Падун на шість секунд випередив найближчого суперника © twitter.com
Український спортсмен триумфовал в Італії.

Український велогонщик команди "Bahrain-Merida" Марк Падун виграв загальний залік багатоденки Adriatica Ionica Race.

У загальному заліку багатоденки Падун на шість секунд випередив бельгійця Бена Херманса і на 15 секунд британця Джеймса Нокса.

Останній етап протяжністю 133,5 км між Кормонсом і Трієстом українець подолав за 2:10:09 години і захистив своє лідерство в загальному заліку.

Нагадаємо, Падун став переможцем другого етапу перегонів, що і дозволило українцеві боротися за перемогу в загальному заліку. Також українець став найкращим молодим гонщиком туру.

"На фінальному етапі був дуже небезпечний спуск в Трієст, а потім підступне фінальне коло по місту. Вся команда працювала на мене від старту до фінішу, захищала. Я щасливий, що можу відсвяткувати з ними великий успіх. Це перша перемога на багатоденній гонці в моїй кар'єрі", - поділився емоціями від перемоги Падун.

Adriatica Ionica Race проходила з 24 по 28 червня в Італії поблизу Венеції й півдня Альп.

Зазначимо, що українці в веломногодневках перемагали лише двічі - Ярослав Попович у Турі Каталонії-2005 та Андрій Гривко в Турі Середземномор'я-2016.

Раніше повідомлялося про те, що британський велогонщик змінив стать в 58 років.