Українець Падун виграв етап престижної італійської велогонки

Українець Падун виграв етап престижної італійської велогонки Падун здобув першу професійну перемогу в кар'єрі © twitter.com
Український велогонщик несподівано триумфовал в Італії.

Український велогонщик "Bahrain Merida" Марк Падун став переможцем фінального етапу престижної італійської багатоденки – "Тур Альп". Це його перша перемога на дорослому рівні. У загальному заліку велогонки переміг французький гонщик "Groupama – FDJ" Тібо Піно. Марк Падун в генеральній класифікації фінішував на 12-й позиції.

Вчора, 20 квітня, завершився заключний етап велобагатоденки "Тур Альп".

Падун на останньому сходженні на 8-кілометровий підйом Олімпія втримався в групі фаворитів генеральній класифікації, а за чотири кілометри до фінішу Марк кинувся в сольну атаку – Піно, Поццовіво, Фрум і інші гранди були зайняті своїми розбірками і не стали реагувати на випад 21-річного українця.

Падун вичавив максимум з цієї ситуації і здобув першу професійну перемогу в кар'єрі.

Востаннє українці перемагали на етапах велобагатоденки такого рівня у 2006 році, коли Ярослав Попович виграв 12-й етап "Тур де Франс".

Раніше український велогонщик Роман Гладиш виграв бронзову медаль чемпіонату Європи.