Українець Нікішин завоював медаль чемпіонату Європи з фехтування

Українець Нікішин завоював медаль чемпіонату Європи з фехтування Нікішин поступився у півфіналі естонцю © XSport
Український шпажист зупинився в кроці від фіналу.

Український шпажист Богдан Нікішин здобув "бронзу" чемпіонату Європи в Нові-Сад, Сербія. Українець стартував у груповому раунді, вигравши чотири боя з шести, і продовжив виступ в турі прямого вибування під 36-м номером.

В 1/32 фіналу Нікішин вибив з боротьби Жомбора Баньяї з Угорщини (13:8), далі обіграв четвертого номера посіву Вадима Анохіна з Росії (11:7), вирвав перемогу з мінімальною перевагою в протистоянні з італійцем Марко Фікерою (3:2) і розібрався з німцем Лукасом Беллманном (15:12).

У півфіналі український шпажист зазнав поразки від дворазового чемпіона світу Миколи Новосьолова з Естонії з рахунком 9:10 і таким чином став бронзовим призером континентальної першості.

Для Нікішина ця "бронза" чемпіонату Європи стала другою в кар'єрі. У 2016 році в польському Торуні українець також був третім.

Раніше українка Харлан виграла міжнародний турнір з фехтування в Туреччині.