Українець Льопа забив красивий гол у чемпіонаті Хорватії

Українець Льопа забив красивий гол у чемпіонаті Хорватії Льопа забив гол дальнім ударом © twitter.com
Це перший точний удар українця в поточному сезоні.

Український півзахисник "Осієка" Дмитро Льопа відзначився забитим голом у матчі проти "Славена" (2:0) у чемпіонаті Хорватії.

29-річний українець вийшов у стартовому складі і відкрив рахунок у матчі красивим дальнім ударом на 17-й хвилині. В середині другого тайму українського хавбека замінили.

Це перша результативна дія Льопи в 21 зіграному матчі поточного сезону. Зазначимо, що в Україні Дмитро виступав за "Дніпро", "Кривбас", "Карпати", "Металург" (Запоріжжя) і "Металіст".

Нагадаємо, за підсумками минулого сезону Льопа був визнаний найкращим футболістом "Осієка".