Українець Костевич відзначився голом у дебютному матчі за польський "Лех"

Українець Костевич відзначився голом у дебютному матчі за польський "Лех" Костевич віддав гольовий пас і забив зі штрафного © Sport Arena
Український захисник вперше вийшов на поле в складі нової команди і зробив це вдало.

Володимир Костевич дебютував у складі польського "Леха", зумівши відзначитися голом і результативною передачею в товариському поєдинку проти місцевого "Сокола" (8:0).

Український захисник провів на полі весь матч, а на 26-й хвилині віддав гольову передачу, після чого зумів реалізувати удар зі штрафного на 67-й хвилині.

За інформацією Tribuna.com, львівські "Карпати" отримали за свого вихованця близько 300 тисяч євро, але ця сума може збільшитися за рахунок бонусів.

Нагадаємо, раніше не менш вдало у складі турецького "Фенербахче" дебютував півзахисник збірної України Олександр Караваєв.