Українець Болбат та екс-зірка "Металіста" організували красивий гол у чемпіонаті Бельгії

Українець Болбат та екс-зірка "Металіста" організували красивий гол у чемпіонаті Бельгії Болбат забив другий гол у Бельгії © Dynamo.kiev.ua
Півзахисник "Локерена" Сергій Болбат відкрив рахунок у матчі з "Андерлехтом" після передачі бразильця Жажі Коельо.

22-річний Сергій Болбат, який вже залучався до ігор за збірну України, забив красивий м'яч на 77-й хвилині поєдинку між "Локереном" і "Андерлехтом". Півзахиснику асистував бразильський нападник Жажа Коельо, який в період з 2008-го по 2010-й роки успішно виступав за харківський "Металіст".

У підсумку поєдинок завершився нічийним результатом - 1:1. Варто відзначити, що всього в активі Болбата і Жажі вже по два м'ячі в чемпіонаті Бельгії.

У минулому сезоні Болбат виступав у складі "Металіста" (4 голи в 25 матчах), а влітку готувався до нового сезону разом з "Шахтарем". Контракт з "Локереном" був підписаний 20 липня.